Illustration
Illustration

Mūzikas producēšana 'No A līdz Z' bezsaistes kurss:

Limonia School & Riga Room Records piedāvā - Mūzikas producēšanas kursu "From A to Z".

Atklājiet iespējas un sāciet savu ceļojumu mūzikas radīšanas pasaulē.Reģistrējieties bezmaksas konsultācijai! 

Mūzikas Producēšanas Skola, "No A līdz Z" bezsaistes kurss:

Mūsu misija ir padarīt mūzikas producēšanas apmācības pieejamas ikvienam neatkarīgi no viņu finansiālā stāvokļa. Katru mēnesi mēs uzsākam vairākus jaunus grupu (un individuālos) kursus, lai jūs varētu sākt mācīties jau tagad! Apgūsi jaunāko žanru, tostarp House, Techno un Trance, kā arī citu mūzikas stilu un filmu skaņu celiņu mūzikas radīšanas mākslu.

Nav nepieciešama iepriekšēja muzikālā izglītība, vai mūzikas teorijas zināšanas – jūs varat sākt jau tagad bez priekšzināšanām. Lai radītu perfektas, harmonijas struktūras, skaņurindas un jūsu personīgas melodijas, tam uzdevumam mēs jūs iemācīsim izmantot datora programmatūru. Kurss “No A līdz Z” ir pilnīgs mūzikas producēšanas kurss - lai sāktu savu mūzikas karjeru, nekas cits nav vajadzīgs!

Mūsu 9 mēnešu programma ietver vairāk nekā 72 nodarbības, kas notiek divas reizes nedēļā. Mēs piedāvājam svarīgākās un aktuālākās zināšanas par mūzikas producēšanu, kas sniegtas labi strukturētā un viegli saprotamā formātā.

Mūzikas producēšana 'No A līdz Z' bezsaistes kurss:

Kļūt par mūzikas producentu ir sasniedzams sapnis! Mūzikas producēšanas prasmes padarīs jūs patiesi visvarenu mūzikas industrijā. Lai komponētu House, Techno, Trance vai citu žanru mūziku, kā arī filmu muzikas komponēšana, melodijas un skaņas datorspēlēm u.tml. - viss jums būs paveicams! Jūsu muzikālā karjera būs tikai jūsu rokās, un jebkurā izvēlētajā virzienā jūs pats sev būsiet saimnieks, neatkarīgi no jūsu vecuma vai izvēlētā ceļa! Mūsu visaptverošais mūzikas producēšanas kurss “From A to Z” ir rūpīgi izstrādāts, lai sniegtu jums visas nepieciešamās zināšanas.

Tas ir fakts, ka 100% mūsdienu mūzikas skaņdarbu, ko mēs šodien dzirdam radio vai deju klubos, ir datorizētas produkcijas rezultāts. Interesanti ir tas, ka daudzas no šīm valdzinošajām melodijām ir radījuši pusaudži vai mājas studijas mākslinieki, kas strādā savās guļamistabas studijās, pat bez mūzikas teorijas zināšanām!

Slavenais mūzikas producents un dīdžejs AVICII uzsāka savu muzikālo ceļojumu, izdeva savus pirmos skaņdarbus 16 gadu vecumā. Tāpat arī Mārtins Garikss guva panākumus mūzikas apritē, iekļūstot deju topos ar savu 2012. gada Kristīnas Agileras dziesmas “Your Body” remiksu. Viņam bija tikai 16. gadi. Šie ir tikai daži piemēri starp daudziem šodienas mūzikas pasaulē.

Tāpēc mēs esam izstrādājuši šo revolucionāro Mūzikas Producēšanas kursu, lai palīdzētu jums ātri sasniegt pārsteidzošus rezultātus mūzikas producēšanā! Viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu darbu, ir dators, austiņas un mūzikas producēšanas programmatūra!

Tāpat kā videospēles ir līmeņos, jūs variet doties mūzikas radīšanas ceļojumā, veidojot slāni pēc slāņa, lai izveidotu unikālas kompozīcijas.


Illustration

Bezsaistē vai Tiešsaistē?

*Bezsaistē

Pieejamība

LATVIJA: Rīga: Centrs, Zolitūde

Visiem vecumiem

Pieaugušajiem, pusaudžiem un bērniem

Kursa Ilgums

9 mēneši, 2 nodarbības nedēļā

Iespējamais laika posms

Dažāds

Jūsu Instrumenti

Dators un Austiņas

Jūsu Programmatūra / DAW

Logic Pro / Cubase

Nodarbības Ilgums

90 minūtes

Nodarbību Skaits

72+

Kurss Valodas

English, Rus

Starptautiskais Diploms

Grupu Nodarbības

€350 mēnesī

Individuālās Nodarbības

€499 mēnesī

Maksājuma iespējas

Ikmēneša maksājumi /Pilns maksājums

Maksājumu veidi

VISA, Mastercard,Amex, PayPal

*Šajā kursā mēs izmantojam Logic Pro X vai Cubase Pro 13 DAW (programmatūru). Mūsu studenti var izmantot lielisku iespēju nemaksāt pilnu programmas cenu uzreiz (vairāk nekā €570), bet iegādāties Cubase Pro pa daļām, maksājot tikai $16,99 mēnesī 34 mēnešus, noklikšķinot uz šīs saites. Jūs varat atcelt savu Cubase Pro abonementu un apturēt pirkuma procesu jebkurā laikā.
Reģistrējieties bezmaksas konsultācijai! - Tikai bezsaistes klasēm. Tiešsaistes nodarbībām noklikšķiniet uz šīs saites.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Kas padara mūs tik unikālus, un kāpēc mūsu programmas sauc “From A to Z”? Līdzīgi kā māju celtnieki, mēs ieliekam pamatus un pēc tam būvējam stāvu pa stāvam, sniedzot zināšanas par mūzikas producēšanu labi sakārtotā un pārskatāmā struktūrā. Mēs saprotam, kas mūsu studentiem ir jāapgūst katrā izglītības posmā un kādā secībā, lai ietaupītu laiku un iegūtu vispusīgu izpratni par mūzikas producēšanu.

Kurss sastāv no 72+ nodarbībām, divas nodarbības nedēļā, 9 mēnešu laikā.

Limonia" mūzikas skolā mūsu uzticīgie skolotāji no visas sirds ir apņēmušies audzināt Jūsu talantus, iemācot Jūs kļūt par mūzikas producentu, kas patiesi aizrauj klausītājus. Jūs apgūsiet mūzikas producēšanas mākslu dažādos žanros un stilos. Neatkarīgi no tā, vai sapņojat pārvērst mūzikas producēšanu savā karjerā, vai vienkārši izbaudāt to kā hobiju, mūsu visaptverošā mācību programma ir piemērota ikvienam ceļojumam.

Mūsu Music Production absolventu crème de la crème pat ir iespēja piedalīties konkursā, ar iespēju viņu dziesmas izdot ar prestižo "Limonia Music" izdevniecību!
* Mēs piedāvājam bezsaistes programmas noteiktās vietās. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums.* Šajā kursā mēs izmantojam Cubase Pro 13 DAW (programmatūru). Mūsu studenti var izmantot lielisku iespēju nemaksāt pilnu programmas cenu uzreiz (vairāk nekā €405), bet iegādāties Cubase Pro pa daļām, maksājot tikai $16,99 mēnesī 34 mēnešus, noklikšķinot uz šīs saites. Jūs varat atcelt savu Cubase Pro abonementu un apturēt pirkuma procesu jebkurā laikā.

Nodarbību tēmas

Mūsu Mūzikas producēšanas kurss “No A līdz Z” ir paredzēts mūzikas producentiem ar nelielu pieredzi vai vispār nav.

  62

  Izvēlētais DAW Complete Course;

  62

  Melodija un iedvesma;

  62

  Kick Drum;

  62

  Groove;

  62

  Bungu programmēšana;

  62

  Claps and Snares;

  62

  Hi-Hats;

  62

  Perkusijas;

  62

  Rides;

  62

  Pads and Leads;

  62

  Bass Lines;

  62

  Jūsu " plug-ins" komplekts;

  62

  Elementi un efekti;

  62

  Dziesmu struktūra un aranžējums

  62

  Song Breakdowns;

  62

  Transitions;

  62

  Build Ups;

Un vēl:

Kursa laikā katru tēmu pētīsim vairākas reizes un atkārtoti pie tās atgriežoties!

  62

  Uplifters & Risers;

  62

  Sound Design;

  62

  Working with Layers;

  62

  Working with Lyrics and Vocals;

  62

  Templates;

  62

  Leveling and Panning;

  62

  EQ and Compression;

  62

  Reverbs and Delays;

  62

  Sidechainig;

  62

  Mixing & Automation;

  62

  Mastering;

  62

  Sound Monitoring;

  62

  Jūsu mājas studijas izveidošana

  62

  Working With Your Acoustic Limitations;

  62

  Building Your Career Plan;

  62

  Marketing & Social Media;

  62

  AND MUCH MORE...

Un vēl:

Mēs pastāvīgi strādājam, lai sniegtu saviem skolēniem unikālākās priekšrocības, ar to mēs esam īpašī. Piemēram:

  62

  Ekskluzīva un bezmaksas pieeja skolas "Limonia" paraugu bibliotēkai;

  62

  Ekskluzīva un bezmaksas piekļuve skolas "Limonia" sākotnējo iestatījumu bibliotēkai;

  62

  Atlaides vai bezmaksas piekļuve kādai būtiskai mūzikas producēšanas programmatūrai/ spraudņiem;

  62

  Ekskluzīva piekļuve mūsu īpašajiem tiešsaistes pasākumiem un meistarklasēm;

  62

  Ekskluzīva piekļuve mūsu papildu tiešsaistes meistarklasēm ar mūzikas ekspertiem, producentiem un profesionāliem mūziķiem;

  62

  UN DAUDZ KO VĒL VAIRĀK...

Image placeholder

FAQ

Vai jums ir kādi jautājumi?

Mēs sniedzam atbildes uz populārākajiem jautājumiem.

 • No kāda vecuma var sākt apmeklēt mūzikas producēšanas nodarbības?

  Nav konkrēta vecuma; jūs varat sākt jebkurā vecumā, kurā jūtaties gatavs sākt! Mums ir skolēni no 7 un līdz 65 gadiem!

 • Kādas zināšanas un prasmes man nepieciešamas, lai sāktu apmācību?

  Jums vienkārši ir jāmīl mūzika un tai ir jābūt dzirdīgai. Nav nepieciešama iepriekšēja muzikālā izglītība, vai mūzikas teorijas zināšanas – jūs varat sākt jau tagad bez priekšzināšanām.

 • Kas padara mūs unikālus, un kāpēc mūsu programmas tiek sauktas “No A to Z”?

  Mums ir sistēmātiska apmācības metode. Mēs neveidojam apmācību balstītu uz nejaušām, savstarpēji nesaistītām pamācībām, bet līdzīgi kā māju celtnieki ieliekam sistemātiskus pamatus. Un pēc tam būvējam stāvu pa stāvam, sniedzot zināšanas par mūzikas producēšanu labi organizētā struktūrā. Mēs saprotam, kas mūsu studentiem ir jāapgūst katrā izglītības posmā un kādā secībā, lai ietaupītu laiku un iegūtu vispusīgu izpratni par mūzikas producēšanu.

 • Cik gara ir katra nodarbība?

  Mēs piedāvājam 90 minūšu nodarbības 2 reizes nedēļā. Piemēram, otrdien jums var būt viena 90 minūšu sesija. Un jūsu otrā 90 minūšu sesija var būt ceturtdien.

 • Vai man vajadzētu būt savam aprīkojumam?

  Lai pabeigtu mūzikas producēšanas kursu un veiktu mājasdarbus un vairāk praktizētu, jums ir nepieciešams dators un labas austiņas, vai skaņas monitori. Tāpat datorā jāinstalē DAW (digitālā audio darbstacija - programmatūra). Šajā kursā mēs izmantojam Logic Pro X vai Cubase Pro 13 DAW (programmatūru). Mūsu studenti var izmantot lielisku iespēju nemaksāt pilnu programmas cenu uzreiz (vairāk nekā €405), bet iegādāties Cubase Pro pa daļām, maksājot tikai $16,99 mēnesī 34 mēnešus, noklikšķinot uz šīs saites. Jūs varat atcelt savu Cubase Pro abonementu un apturēt pirkuma procesu jebkurā laikā.

 • Vai es saņemšu diplomu vai sertifikātu?

  Jā, jūs saņemsiet sertifikātu par kursu beigšanu starptautiskajā Mūzikas Producēšanas Limonia Skolā.

 • Kādus maksājumu veidus jūs pieņemat?

  Mēs piedāvājam dažādus maksājumu veidus. Mēs pieņemam PayPal un lielāko daļu kredītkaršu, piemēram, Visa, MasterCard un American Express.

 • Vai esmu saistīts ar ilgtermiņa līgumu?

  Nē, mums nav nekādu līgumu. Mūsu mūzikas producēšanas kurss ilgst 9 mēnešus. Jūs varat maksāt katru mēnesi. Ja jūs varat izmantot savu izglītības procesu, vienkārši par to Limonia atbalsta dienestu.

Sāciet veidot mūziku

Cubase Daw ātrs apraksts

Illustration

Reģistrējieties bezmaksas konsultācijai noklikšķiniet uz šīs saites.

Tikai bezsaistes klasēm! Tiešsaistes nodarbībām noklikšķiniet uz šīs saites.

Mūzikas producenti

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration