Par Mums

Illustration

Par Limonia Skolu

Mēs esam starptautiska mūzikas producēšanas skola, kuras galvenā mītne atrodas Maiami, ASV, ar filiālēm Malagā, Spānijā un Rīgā, Latvijā, kurā strādā profesionāli skolotāji un kas piedāvā pārdomātas programmas gan pieaugušajiem, gan bērniem.
Mūsu misija ir padarīt mūzikas producēšanas apmācības pieejamas ikvienam neatkarīgi no viņu finansiālās situācijas, vai ģeogrāfiskās atrašanās vietas. Katru mēnesi mēs uzsākam vairākus jaunus tiešsaistes grupu kursus, lai jūs varētu sākt mācīties bez kavēšanās. Turklāt īpašu uzsvaru liekam uz sadarbību ar dažādām izglītības iestādēm, ļaujot to skolēniem pievienoties mūsu skolai un pabeigt pilnu mācību kursu.
Kas padara mūs unikālus, un kāpēc mūsu programmas tiek sauktas “From A to Z”? Līdzīgi, kā māju celtnieki, mēs ieliekam pamatus un pēc tam būvējam stāvu pa stāvam, sniedzot zināšanas par mūzikas producēšanu labi sakārtotā un pārskatāmā struktūrā un apmācības metodē. Mēs saprotam, kas mūsu studentiem ir jāapgūst katrā izglītības posmā un kādā secībā, lai ietaupītu laiku un iegūtu vispusīgu izpratni par mūzikas producēšanu.
Mūsu skola ir atvērta bērniem un pieaugušajiem, kuri vēlas iemācīties producēt mūziku tikai kā hobiju vai uzsākt muzikālo karjeru. Izpētiet mūsu pieejamās nodarbības un programmas un tiekamies "Limonia" skolā!

Illustration

ZIŅOJUMS NO MŪSU CEO:

Andy Filimon

Dibinātājs / Skolotājs / Skaņu inženieris / Mūzikas producents

Laipni lūdzam "Limonia" skolā!
Mūsu skolā mēs aizrautīgi audzinām nākamās paaudzes mūzikas producentus, skaņu inženierus un radošos vizionārus. Mūsu apņemšanās nodrošināt izcilību un inovācijas mūzikas producēšanas izglītībā ir visa mūsu darbības pamatā.
Mūzika ir universāla valoda, kas mūs visus vieno. Tas pārsniedz robežas, kultūras un izcelsmi, vienojot mūs ar savu dziļo izpausmi un emocijām. Limonijas skolā mēs cenšamies nodrošināt savus audzēkņus ar prasmēm, zināšanām un iedvesmu, kas nepieciešamas, lai saglabātu savas pēdas mūzikas pasaulē.
Mūsu īpašā instruktoru, personāla un klientu atbalsta komanda nenogurstoši strādā, lai nodrošinātu mācībām, izaugsmei un inovācijām labvēlīgu vidi. Mēs ticam ne tikai tehnisko zināšanu sniegšanai, bet arī patiesas aizraušanās ar mūziku veicināšanā. Katra nots, katrs sitiens un katra kompozīcija ir iespēja izpausties un atstāt paliekošu iespaidu.
Mēs ļoti lepojamies ar to, ka esam liecinieki mūsu studentu neticamajam ceļojumam, kad viņi attīsta savu amatu un atrod savas unikālās balsis šajā plašajā mūzikas ainavā. Viņu panākumi, gan lieli, gan mazi, iedvesmo mūs nepārtraukti pilnveidoties un paaugstināt "Limonia" skolas izcilības standartus.
Raugoties uz priekšu, mēs esam apņēmušies paplašināt savu redzesloku, izmantot jaunas tehnoloģijas un palikt mūzikas industrijas priekšgalā, kas pastāvīgi attīstās. Mēs cenšamies nodrošināt jums labākos resursus, pieredzi un iespējas, lai palīdzētu jums īstenot savus muzikālos sapņus.
Atcerieties, ka mūsu durvis vienmēr ir atvērtas, un mūsu aizraušanās ar mūziku un izglītību nepazīst robežas. Ja jums kādreiz ir nepieciešami norādījumi, atbalsts vai vienkārši vēlaties dalīties ar saviem muzikālajiem sasniegumiem, lūdzu, nevilcinieties un sazinieties ar mums.
Paldies, ka esat daļa no mūsu "Limonia" skolas ģimenes. Kopā turpināsim radīt skaistas melodijas un iedvesmot pasauli caur mūzikas spēku.
Ar laba vēlējumiem,Andy FilimonCEO, Limonia School

30+

Pieredzējuši skolotāji

5+

Mūzikas žanri

5+

Apmācību programmas

850

Studenti 2023. gadā

Mūsu vadība

Illustration

Andy Filimon

CEO
 

Andy Filimon – viņam ir vairāk nekā 15 gadu pieredze biznesa attīstībā un mārketingā, kā arī mūzikas producēšanā. Viņš veiksmīgi vada mūsu komandu, lai radītu unikālus izglītojošus biznesa risinājumus.

Illustration

Dmitry Korchagin

Managing Director

Dmitrijs ir mūsu pieredzējis profesionālis projektu vadībā. Viņš apvieno dažādus talantus, lai radītu nepārspējamu un unikālu darbu. Viņš ir mūsu pirmklasīgs skolotājs un komandas dvēsele.

Illustration

Mark Davidson 

Head of Support

Marks strādā par mūsu atbalsta vadītāju vairāk nekā 6 gadus. Viņš ir īsts eksperts, kas risina visus ar klientiem saistītā atbalsta aspektus. Viņš ir apņēmies nodrošināt mūsu studentu gandarījumu un cenšas ar viņiem veidot ilgtermiņa attiecības.

Illustration

Dace Ivanovska

Director of Finance

Mūsu finanšu direktorei Dacei ir vairāk nekā piecu gadu pieredze augstākajā vadībā, un viņa ir atbildīga par "Limonia" skolas finanšu un darbības pārraudzību.

Illustration

Jason Estrin

CTO

Džeisons, mūsu galvenais tehnoloģiju speciālists, lepojas ar iespaidīgu 10 gadu pieredzi tehnoloģiju jomā. Ar kvalificētām vadības prasmēm viņš pārrauga visus mūsu "Limonia" tiešsaistes platformas tehniskos aspektus. No vietņu izstrādes līdz programmatūrai un IT infrastruktūrai Džeisons ir profesionalitātes iemiesojums, prasmīgi pārvēršot jebkuru ideju taustāmā realitātē.

Illustration

Andrew Fellmen 

Head of Curriculum

Andrew ir mūzikas producents un skaņu inženieris ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi. Viņam ir izšķiroša loma "Limonia" kursu izstrādes pārraudzībā, tostarp nodarbību plānu un izglītības satura uzraudzībā. Andrew nenovērtējamais ieguldījums nodrošina to, ka mūsu kursi tiek rūpīgi organizēti, tādējādi radot ievērojamu progresu mūsu studentu vidū pārsteidzošā tempā.

Illustration

John Melton

Content Editor

Džonam ir liela pieredze izglītojošu video, pamācību un cita ar "Limonia" skolu saistīta satura veidošanā un rediģēšanā. Viņš ir meistars, risinot jebkuru satura veidošanas izaicinājumu, kādu vien var iedomāties.

Illustration

Jane Morgan

HR and Talent Acquisition Manager

Džeina lieliski pārvalda mūsu pasniedzēju un citu darbinieku atlasi, pieņemšanu darbā un uzņemšanu mūsu strauji augošajā tiešsaistes "Limonia" skolas projektā.

Illustration

Hanna Gustavson

Head of Marketing

Iepazīstieties ar Hannu, "Limonia" mūsu skolas panākumu dzinējspēku. Ar savu aizraušanos ar muzikālo izglītību un uztveri viņa veido stratēģijas, pārvalda sociālos medijus un organizē reklāmas, nodrošinot, ka mūsu skola joprojām ir labākā izvēle topošajiem mūzikas producentiem. Hanna pastiprina mūsu sasniedzamību un iesaisti, padarot viņu par nenovērtējamu mūsu skolas vērtību.

Illustration

Victoria Hoffman

Director of Sales

Viktorija mūsu radošajā komandā strādā vairāk nekā 3 gadus. Viņas plašā pieredze pārdošanas vadībā ļauj viņai efektīvi vadīt mūsu pārdošanas komandu, stratēģizēt pārdošanas iniciatīvas un veicināt būtiskas partnerattiecības ar citām izglītības iestādēm.

Illustration

Chris Addington

Public Relations Manager

Chris ir mūsu ļoti pieredzējis sabiedrisko attiecību vadītājs, kurš veido attiecības ar Eiropas izglītības ministrijām, valsts izglītības iestādēm, medijiem, pārvalda preses relīzes un nodarbojas ar sabiedrisko attiecību aktivitātēm.

Illustration

Sean Barton

Copywriter

Sean satura mārketingā strādā vairāk nekā trīs gadus, palīdzot mūsu uzņēmumam aizpildīt vietni ar atbilstošu un viegli lasāmu saturu, lai padarītu to pievilcīgāku.

Uzmanību!

Mūzikas producēšanas kurss:'From A to Z'

Reģistrācija kursiem sākas 4. aprīlī. Nodarbības sākas 30. aprīlī.

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds


Image placeholder

Mūzikas producēšanas

Mūzikas Producēšanas Kurss Pusaudžiem: 'From A to Z' tagad €29,99 mēnesī

Mēs esam priecīgi piedāvāt jums mūzikas producēšanas nodarbības pusaudžiem.

Mūsu mūzikas producēšanas nodarbības palīdz jums izpētīt dažādas mūzikas producēšanas metodes. Mēs piedāvājam nodarbības house mūzikas, tehno un trance mūzikas žanros.

Music Production / Mixing / Mastering

Image placeholder

Promo

Mūzikas Producēšanas Nodarbības Bērniem


Mēs atklājam jaunu mūzikas producēšanas kursu bērniem. Nav svarīgi, cik jauns tu esi; būsim priecīgi jūs redzēt! Par godu jaunajai sezonai mēs piedāvājam unikālu programmu!

Vai meklējat mūzikas producēšanas nodarbības?