Illustration
Illustration

Limonia Skola & Riga Room Records piedāvā:

MūzikasProducēšanas Skola:"No A līdz Z" kurssar Denisu Šeperdu & Co.

Kļūsti par mūzikas producentu! Uzziniet, kā rakstīt jaunākajos mūzikas stilos!


0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

Uzmanību!

Reģistrācija kursam ir beigusies!

Kļūsti par mūzikas producentu!

Mūzikas Producēšanas Skola: "No A līdz Z" Kurss

Kļūt par mūzikas producentu ir sasniedzams sapnis! Mūzikas producēšanas prasmes padarīs jūs patiesi visvarenu mūzikas industrijā. Lai komponētu House, Techno, Trance vai citu žanru mūziku, kā arī filmu muzikas komponēšana, melodijas un skaņas datorspēlēm u.tml. - viss jums būs paveicams! Jūsu muzikālā karjera būs tikai jūsu rokās, un jebkurā izvēlētajā virzienā jūs pats sev būsiet saimnieks, neatkarīgi no jūsu vecuma vai izvēlētā ceļa! Mūsu visaptverošais mūzikas producēšanas kurss “From A to Z” ir rūpīgi izstrādāts, lai sniegtu jums visas nepieciešamās zināšanas.

Nav nepieciešama iepriekšēja muzikālā izglītība, vai mūzikas teorijas zināšanas – jūs varat sākt jau tagad bez priekšzināšanām. Lai radītu perfektas, harmonijas struktūras, skaņurindas un jūsu personīgas melodijas, tam uzdevumam mēs jūs iemācīsim izmantot datora programmatūru. Kurss “No A līdz Z” ir pilnīgs mūzikas producēšanas kurss - lai sāktu savu mūzikas karjeru, nekas cits nav vajadzīgs!


Tas ir fakts, ka 100% mūsdienu mūzikas skaņdarbu, ko mēs šodien dzirdam radio vai deju klubos, ir datorizētas produkcijas rezultāts. Interesanti ir tas, ka daudzas no šīm valdzinošajām melodijām ir radījuši pusaudži vai mājas studijas mākslinieki, kas strādā savās guļamistabas studijās, pat bez mūzikas teorijas zināšanām!

Slavenais mūzikas producents un dīdžejs AVICII uzsāka savu muzikālo ceļojumu, izdeva savus pirmos skaņdarbus 16 gadu vecumā. Tāpat arī Mārtins Garikss guva panākumus mūzikas apritē, iekļūstot deju topos ar savu 2012. gada Kristīnas Agileras dziesmas “Your Body” remiksu. Viņam bija tikai 16. gadi. Šie ir tikai daži piemēri starp daudziem šodienas mūzikas pasaulē.

Tāpēc mēs esam izstrādājuši šo revolucionāro Mūzikas Producēšanas kursu, lai palīdzētu jums ātri sasniegt pārsteidzošus rezultātus mūzikas producēšanā! Viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu darbu, ir dators, austiņas un mūzikas producēšanas programmatūra!

Welcome to Limonia School by Deniss Pashkevich:

Bezsaistē vai Tiešsaistē?

Tiešsaistē

Pieejamība

Jebkurā vietā

Visiem vecumiem

Pieaugušajiem, pusaudžiem un bērniem

Kursa Ilgums

9 mēneši, 2 nodarbības nedēļā

Nodarbību Skaits

72 +

Kursu Valodas

Angļu valodā ar subtitriem Latviešu un Krievu valodā.

Nodarbības Ilgums

60 minūtes+

Iespējamais laika posms

*Dažāds

Jūsu Instrumenti

Dators un Austiņas

Jūsu Programmatūra / DAW

*Cubase Pro 13

Papildu nodarbības un meistarklases.

Starptautiskais Diploms

Maksājuma iespējas

Ikmēneša maksājumi

Maksājumu veidi

VISA, Mastercard,Amex, PayPal

Kursa cena - €350 mēnesīKursa Ilgums - 9 mēneši

*Šajā kursā mēs izmantojam Cubase Pro 13 DAW (programmatūru). Mūsu studenti var izmantot lielisku iespēju nemaksāt pilnu programmas cenu uzreiz (vairāk nekā €405), bet iegādāties Cubase Pro pa daļām, maksājot tikai $16,99 mēnesī 34 mēnešus, noklikšķinot uz šīs saites. Jūs varat atcelt savu Cubase Pro abonementu un apturēt pirkuma procesu jebkurā laikā.

*Nodarbības notiek divas reizes nedēļā - otrdienās un ceturtdienās plkst. 18:00. Ja nokavējat tiešsaistes nodarbību, neuztraucieties, nodarbības ieraksts būs pieejams jūsu personīgajā kontā.

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

Uzmanību!

Reģistrācija kursam ir beigusies!

Kļūsti par mūzikas producentu!

Mūsu Skolotāji

Illustration

Dennis Sheperd

Kursa vadītājs / Mūzikas producēšana

Pasaulslavenais vācu mūzikas producents, dīdžejs un pasniedzējs Deniss Šepards (Dennis Sheperd) ir izcēlies ar izcilu talantu, inovācijām un centību.

Illustration

Deniss Pashkevich

Live recording & Modular synthesis 

Leģendārais, pasaulslavenais latviešu saksofonists, flautists, klarnetists, komponists, modulārās sintēzes speciālists un pedagogs

Illustration

Andy Filimon

Miksēšana un māsterings

Miksēšanas un masteringa inženieris, Dīdžejs, producents un pasniedzējs ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi, starptautiskās Limonia skolas dibinātājs.

Citi Limonia viesi

Citi viesi 

Mūzikas producenti, mūziķi utt.

Mēs regulāri organizējam papildu meistarklases, lai iepazīstinātu mūsu studentus ar mūzikas pasauli. Katru mēnesi mēs aicinām mūzikas ekspertus un producentus, lai sniegtu mūsu studentiem padziļinātu izpratni par šo nozari.

Music We Love and Produce:

Dennis Sheperd & Liuck feat. Lady V - Glass House (Official Music Video)

Modular Synthesiser with Deniss Pashkevich

OREAA by Andy Filimon& Lenaa

Dennis Sheperd & Florida Forgotten - Epika

Nodarbību tēmas

Mūsu Mūzikas producēšanas kurss “No A līdz Z” ir paredzēts mūzikas producentiem ar nelielu pieredzi vai vispār nav.

  62

  Izvēlētais DAW Complete Course;

  62

  Melodija un iedvesma;

  62

  Kick Drum;

  62

  Groove;

  62

  Bungu programmēšana;

  62

  Claps and Snares;

  62

  Hi-Hats;

  62

  Perkusijas;

  62

  Rides;

  62

  Pads and Leads;

  62

  Bass Lines;

  62

  Jūsu " plug-ins" komplekts;

  62

  Elementi un efekti;

  62

  Dziesmu struktūra un aranžējums

  62

  Song Breakdowns;

  62

  Transitions;

  62

  Build Ups;

Un vēl:

Mūsu kursa laikā mēs atkārtoti atgriezīsimies pie katra apgūstamā temata, lai dziļāk izprastu un apgūtu materiālu.

  62

  Uplifters & Risers;

  62

  Sound Design;

  62

  Working with Layers;

  62

  Working with Lyrics and Vocals;

  62

  Templates;

  62

  Leveling and Panning;

  62

  EQ and Compression;

  62

  Reverbs and Delays;

  62

  Sidechainig;

  62

  Mixing & Automation;

  62

  Mastering;

  62

  Sound Monitoring;

  62

  Jūsu mājas studijas izveidošana

  62

  Working With Your Acoustic Limitations;

  62

  Building Your Career Plan;

  62

  Marketing & Social Media;

  62

  UN DAUDZ KO VĒL VAIRĀK...

Un vēl:

Mēs pastāvīgi strādājam, lai sniegtu saviem skolēniem unikālākās priekšrocības, ar to mēs esam īpašī. Piemēram:

  62

  Ekskluzīva un bezmaksas pieeja skolas "Limonia" paraugu bibliotēkai;

  62

  Ekskluzīva un bezmaksas piekļuve skolas "Limonia" sākotnējo iestatījumu bibliotēkai;

  62

  Atlaides vai bezmaksas piekļuve kādai būtiskai mūzikas producēšanas programmatūrai/ spraudņiem;

  62

  Ekskluzīva piekļuve mūsu īpašajiem tiešsaistes pasākumiem un meistarklasēm;

  62

  Ekskluzīva piekļuve mūsu papildu tiešsaistes meistarklasēm ar mūzikas ekspertiem, producentiem un profesionāliem mūziķiem;

  62

  UN DAUDZ KO VĒL VAIRĀK...

Mūzikas Producēšanas Skola, "No A līdz Z" kurss:

Mūsu misija ir padarīt mūzikas producēšanas apmācības pieejamas ikvienam neatkarīgi no viņu finansiālā stāvokļa vai ģeogrāfiskās atrašanās vietas. Katru mēnesi mēs uzsākam vairākus jaunus tiešsaistes grupu kursus, lai jūs varētu sākt mācīties jau tagad! Apgūsi jaunāko žanru, tostarp House, Techno un Trance, kā arī citu mūzikas stilu un filmu skaņu celiņu mūzikas radīšanas mākslu.

Tāpat kā videospēles ir līmeņos, jūs variet doties mūzikas radīšanas ceļojumā, veidojot slāni pēc slāņa, lai izveidotu unikālas kompozīcijas.

Mūsu 9 mēnešu programma ietver vairāk nekā 72 nodarbības, kas notiek divas reizes nedēļā. Mēs piedāvājam svarīgākās un aktuālākās zināšanas par mūzikas producēšanu, kas sniegtas labi strukturētā un viegli saprotamā formātā.

Kas padara mūs tik unikālus, un kāpēc mūsu programmas sauc “From A to Z”? Līdzīgi kā māju celtnieki, mēs ieliekam pamatus un pēc tam būvējam stāvu pa stāvam, sniedzot zināšanas par mūzikas producēšanu labi sakārtotā un pārskatāmā struktūrā. Mēs saprotam, kas mūsu studentiem ir jāapgūst katrā izglītības posmā un kādā secībā, lai ietaupītu laiku un iegūtu vispusīgu izpratni par mūzikas producēšanu.

Kurss sastāv no 72 nodarbībām, divas nodarbības nedēļā, 9 mēnešu laikā. Katra nodarbība tiks izlaista saskaņā ar grafiku. Katras nodarbības ierakstītais video būs pieejams jūsu personīgajā kontā nākamajā dienā pēc nodarbības, lai jūs to varētu skatīties atkal un atkal un trenēties jebkurā laikā, kad tas jums nepieciešams.

Limonia" mūzikas skolā mūsu uzticīgie skolotāji no visas sirds ir apņēmušies audzināt Jūsu talantus, iemācot Jūs kļūt par mūzikas producentu, kas patiesi aizrauj klausītājus. Jūs apgūsiet mūzikas producēšanas mākslu dažādos žanros un stilos. Neatkarīgi no tā, vai sapņojat pārvērst mūzikas producēšanu savā karjerā, vai vienkārši izbaudāt to kā hobiju, mūsu visaptverošā mācību programma ir piemērota ikvienam ceļojumam.

Papildus 72 nodarbībām, kas iekļautas pamatprogrammā, studentiem būs pieejamas daudzas papildu meistarklases un ekskluzīvas intervijas ar slaveniem mūzikas producentiem un izciliem mūziķiem.

Mūsu Music Production absolventu crème de la crème pat ir iespēja piedalīties konkursā, ar iespēju viņu dziesmas izdot ar prestižo "Limonia Music" izdevniecību!
* Šajā kursā mēs izmantojam Cubase Pro 13 DAW (programmatūru). Mūsu studenti var izmantot lielisku iespēju nemaksāt pilnu programmas cenu uzreiz (vairāk nekā €405), bet iegādāties Cubase Pro pa daļām, maksājot tikai $16,99 mēnesī 34 mēnešus, noklikšķinot uz šīs saites. Jūs varat atcelt savu Cubase Pro abonementu un apturēt pirkuma procesu jebkurā laikā.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Image placeholder

FAQ

Vai jums ir kādi jautājumi?

Mēs sniedzam atbildes uz populārākajiem jautājumiem.

 • No kāda vecuma var sākt apmeklēt mūzikas producēšanas nodarbības?

  Nav konkrēta vecuma; jūs varat sākt jebkurā vecumā, kurā jūtaties gatavs sākt! Mums ir skolēni no 7 un līdz 65 gadiem!

 • Kādas zināšanas un prasmes man nepieciešamas, lai sāktu apmācību?

  Jums vienkārši ir jāmīl mūzika un tai ir jābūt dzirdīgai. Nav nepieciešama iepriekšēja muzikālā izglītība, vai mūzikas teorijas zināšanas – jūs varat sākt jau tagad bez priekšzināšanām.

 • Kas padara mūs unikālus, un kāpēc mūsu programmas tiek sauktas “No A to Z”?

  Mums ir sistēmātiska apmācības metode. Mēs neveidojam apmācību balstītu uz nejaušām, savstarpēji nesaistītām pamācībām, bet līdzīgi kā māju celtnieki ieliekam sistemātiskus pamatus. Un pēc tam būvējam stāvu pa stāvam, sniedzot zināšanas par mūzikas producēšanu labi organizētā struktūrā. Mēs saprotam, kas mūsu studentiem ir jāapgūst katrā izglītības posmā un kādā secībā, lai ietaupītu laiku un iegūtu vispusīgu izpratni par mūzikas producēšanu.

 • Cik gara ir katra nodarbība?

  Mēs piedāvājam 60 līdz 75 minūšu tiešsaistes grupu nodarbības 2 reizes nedēļā. Piemēram, otrdien jums var būt viena 60 minūšu sesija. Un jūsu otrā 60 minūšu sesija var būt ceturtdien.

 • Kādā valodā notiek apmācība? 

  Mūsu pasniedzēju komanda ir pazīstami mūzikas producenti, mūziķi un speciālisti no visas pasaules. Lielākā daļa mūsu tiešsaistes nodarbību notiek angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

 • Vai man vajadzētu būt savam aprīkojumam?

  Lai pabeigtu tiešsaistes mūzikas producēšanas kursu un veiktu mājasdarbus un vairāk praktizētu, jums ir nepieciešams dators un labas austiņas, vai skaņas monitori. Tāpat datorā jāinstalē DAW (digitālā audio darbstacija - programmatūra). Šajā kursā mēs izmantojam Cubase Pro 13 DAW (programmatūru). Mūsu studenti var izmantot lielisku iespēju nemaksāt pilnu programmas cenu uzreiz (vairāk nekā €405), bet iegādāties Cubase Pro pa daļām, maksājot tikai $16,99 mēnesī 34 mēnešus, noklikšķinot uz šīs saites. Jūs varat atcelt savu Cubase Pro abonementu un apturēt pirkuma procesu jebkurā laikā.

 • Vai būs pieejami nodarbības videoieraksti?

  Jā, katras nodarbības ierakstītais video būs pieejams jūsu personīgajā kontā, lai jūs to varētu skatīties atkal un atkal un trenēties jebkurā laikā, kad tas jums nepieciešams.

 • Cik ilgi man būs pieejami kursa materiāli?

  Jums būs pilnīga piekļuve visām ierakstītajām video nodarbībām un mācību materiāliem visa kursa laikā. Kursa beigās jūs varēsiet atcelt savu abonementu vai saglabāt abonementu, kas nodrošinās jums piekļuvi kursa materiāliem un visiem papildu materiāliem, kurus mēs turpināsim publicēt mūsu tiešsaistes platformā.

 • Vai es saņemšu diplomu vai sertifikātu?

  Jā, jūs saņemsiet sertifikātu par kursu beigšanu starptautiskajā Mūzikas Producēšanas Limonia Skolā.

 • Kādus maksājumu veidus jūs pieņemat?

  Mēs piedāvājam dažādus maksājumu veidus. Mēs pieņemam PayPal un lielāko daļu kredītkaršu, piemēram, Visa, MasterCard un American Express.

 • Vai esmu saistīts ar ilgtermiņa līgumu?

  Nē, mums nav nekādu līgumu. Mūsu mūzikas producēšanas kurss ilgst 9 mēnešus. Jūs varat maksāt katru mēnesi. Ja jūs varat izmantot savu izglītības procesu, vienkārši par to Limonia atbalsta dienestu.

Sāciet veidot mūziku (bez subtitriem)

Cubase Daw ātrs apraksts (bez subtitriem)